Setne urodziny Katarzyny Garczyk

Mieszkanka Lulina obchodzi dzis swoje setne urodziny.

Katarzyna Garczyk, świętowała dziś swoje setne urodziny. Taki jubileusz sprowadził do Lulina, gdzie na co dzień mieszka Pani Katarzyna, gromadę gości z władzami gminy i powiatu na czele.

Pośród bogactwa ciepłych słów przeważały życzenia dobrego zdrowia i samych radosnych chwil, których jak zapewnia rodzina w życiu Pani Kasi nie brakuje. Stulatka doczekała się trojga dzieci, trójki wnucząt i dwojga prawnucząt. A jak sama przyznaje, długowieczność zapewniło jej stronienie od używek.

Babci Kasi życzymy jeszcze wielu tak miłych chwil spędzonych w dobrym zdrowiu! 200 lat!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2