Autobusy wyjechały z rana na trasy

Autobusy komunikacji obornickiej wyjechały z rana na trasy.

Po wczorajszej kontroli policji 6 autobusów nie mogło kontynuować jazdy. Firma Arriva w trybie awaryjnym transportowała do Obornik zastępcze pojazdy. Dziś z rana komunikacja ruszyła normalnie w trasy. W jednym przypadku, o którym dowiedziała się nasza Redakcja, wymagane było podstawienie innego autobusu. Był to kurs z Bąblińca.

Wystosowaliśmy do Arrivy w dniu wczorajszym pismo. Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy odpowiedzi z wyjaśnieniem wczorajszego zdarzenia. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież