Komunikacja obornicka sparaliżowana! Policja odebrała 6 dowodów rejestracyjnych!

Komunikacja obornicka 17 października została sparaliżowana po akcji policji. Zatrzymano 6 dowodów rejestracyjnych!

W całej Polsce policja prowadziła akcję Truck&Bus. Jej celem było sprawdzanie dużych pojazdów, ale nie tylko. Weryfikowano także auta osobowe pod względem stanu technicznego.Taką akcję prowadziła m.in. obornicka policja. Jej efekty są przerażające!

W ramach przeprowadzonej akcji policjanci odebrali 6 kierowcom autobusów komunikacji obornickiej dowody rejestracyjne! To oznaczało prawdziwy paraliż komunikacji pasażerskiej. W części autobusów należących do nowego operatora, czyli Arrivy, stwierdzono wyciek płynów. W jednym autobusie nie domykały się drzwi. W godzinach popołudniowych na części tras nie pojawiły się autobusy.

Wg naszych ustaleń Arriva pospiesznie transportuje zastępcze autobusy z Torunia. Rano komunikacja ma funkcjonować zgodnie z rozkładem jazdy. 

To niestety kolejny przykład fatalnego traktowania przez przewoźnika Gminy Oborniki. Czy jeszcze długo ten koszmar potrwa?

 

 

 

 

Komentarze  

#1 imię 2019-10-20 04:03
haha jak przyjadą z Torunia to też powinny być od razu sprawdzone :sigh:
to byłby szok
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież