Bąblin będzie miała altanę rekreacyjną

Mieszkańcy Bąblina zyskają wkrótce nową altanę rekreacyjną.

Na stronie Gminy Oborniki pojawiła się informacja o nowej inwestycji. "16 października Burmistrz Obornik podpisał umowę na utwardzenie terenu oraz budowę altany rekreacyjnej przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym w Bąblinie. W ramach inwestycji zostanie wykonana wiata o wymiarach 5mx5m oraz utwardzony kostką brukową plac. Wykonawcą inwestycji na kwotę ok. 55 tysięcy zł jest firma Mariusz Drasik E-RENT z Bobulczyna."

Inwestycja w Bąblinie to niejedyna w ostatnim czasie na terenach wiejskich. Niedawno oddano do użytku drogę z chodnikiem w Bogdanowie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież