Skargi na obornickie targowisko (film)

Kupcy skarżą się na obornickie targowisko.

W czwartek 10 października odbył się kolejny czwartek targowy w Obornikach. Piękny i estetyczny obiekt ma jednak kilka wad, które przekazali nam kupcy. Zwracaja oni uwagę na 3 aspkety. Pierwszym jest zmniejszenie powierzchni handlowej po przebudowie. Kolejne uwagi dotyczą oświetlenia. Kupcy narzekają, że światło na placu targowym zaświecane jest o 06:00. Oni sa już na miejscu od godz. 4:00.

Niestety inną ważną uwagą jest sprawa odprowadzania deszczówki. Woda z rynien spływa wprost pod nogi kupujących. Miejmy nadzieje, że przekazane uwagi do Urzędu Miejskiego zostaną poważnie potraktowane.

Targowisko - youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież