Poseł Marcin Porzucek odwiedził Rogoźno (film)

Poseł Marcin Porzucek odwiedził w piątek Rogoźno.

 

Wizyta w Rogoźno miała charakter roboczy. Związana była przede wszystkim z tematem inwestycji drogowych. Gmina Rogoźno otrzymała ponad 2,5 mln zł dofinansowania do budowy ul. Długiej i Seminarialnej. Dodatkowo droga powiatowa Karolewo-Tarnowo będzie przebudowywana. Powiat otrzymał na tę inwestycję ponad 7 mln zł.

Poseł Marcin Porzucek podczas spotkania z burmistrzem Romanem Szuberskim podkreślił chęć dalszej współpracy w zakresie pomocy w pozyskiwaniu kolejnych środków na rozwój samorządu.

Marcin Porzucek - Roman Szuberski o inwestycjach w Gminie Rogoźno - youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież