Trwa przebudowa szatni w Rogoźnie (foto)

W Rogoźnie trwa budowa nowej szatni na Ośrodku za Jeziorem. Postęp prac sprawdzał poseł Jakub Rutnicki.

Gmina Rogoźno pozyskała środki na przebudowę obiektu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Pomysł na dofinansowanie remontu szatni przedłożył poseł Jakub Rutnicki, który wspierał potem urząd w Rogoźnie w całej procedurze. To nie było jednak pierwsze takie zadanie na terenie rogozińskiego samorządu. Wiosną ofcjalnie oddane do użytku odnowiony obiekt na stadionie RKS Wełna Rogoźno. 

Podczas wtorkowego spotkania z burmistrzem Romanem Szuberskim poseł Jakub Rutnicki wskazał obecne możliwości pozyskania środków finansowych na budowę planowanej w Rogoźnie hali widowiskowo – sportowej. To ma być jedna z najważniejszych inwestycji w najbliższych latach w tej gminie.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież