Obornicki Dzień Seniora w PZERiI

Członkowie obornickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się z okazji święta seniora.

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października – Europejski Dzień Seniora, a w listopadzie – Ogólnopolski Dzień Seniora. Wszystkie daty mają wspólny cel – kształtować społeczne postrzeganie osób starszych oraz inicjować działania, których celem jest zapewnienie seniorom godnego życia.

Tradycyjnie w tym okresie spotkanie swych członków organizuje obornicki oddział Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. W tym roku połączono je z zakończeniem kolejnej inwestycji w klubie.

Sala wypełniła się po brzegi. Wśród zaproszonych gości znaleźli się samorządowcy i parlamentarzyści, dyrektorzy jednostek wspierających seniorów, władze spółdzielni mieszkaniowej oraz przedstawiciele firmy, która realizowała remont. Na zaproszenie odpowiedzieli jednak przede wszystkim członkowie klubu, na których czekała pyszna kawa i słodkości ufundowane przez Burmistrza Obornik.

Szefowa związku Zofia Matelska zadbała o każdy detal, stąd życzeń i serdeczności było bez liku! Specjalne gratulacje złożono też najstarszym członkiniom klubu. Wiele radości wszystkim przyniosły też występy smerfów z przedszkola „Słoneczny Świat”.

www.oborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież