Obwodnicą Obornik mamy pojechać w grudniu

Termin odbioru obwodnicy Obornik upływa pod koniec grudnia br.

Obecnie prace przy budowie obwodnicy Obornik wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 178 są na końcowym etapie realizacji. Termin odbioru inwestycji mija pod koniec grudnia tego roku. - czytamy w piśmie nadesłanym przez Zastępcę Dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Do wykonania pozostał montaż balustrad na murach oporowych przy schodach skarpowych przy wiadukcie w ulicy Staszica. Balustrady pojawią się również przy moście na rzece Wełna przy schodach skarpowych - dodaje dyrektor Roman Świergiel.

W ramach budowy obwodnicy zostaną posadzone rośliny. Zaplanowano łącznie około 4 tysięcy nasadzeń nowych drzew liściastych, iglastych, krzewów i bylin.

 

Komentarze  

#2 Damian 2019-10-10 14:32
No i co z tego że z osiedla nie można wyjechać, od strony Staszica też jest rano problem. W czym ta obwodnica ma pomóc, lepszym rozwiązaniem jest modernizacja skrzyżowań i oświetlenia. Obwodnica przed miejscem korkowania nic nie daje. Lepsze było by rondo na 11 Listopad koło cmentarza.
Cytować
+3 #1 Tomasz 2019-10-09 21:13
Śmiech: droga jest praktycznie gotowa, przynajmniej od miesiąca prawie nic się nie dzieje, a z Osiedla rano nie można wyjechać. Otwórzcie już tą drogę, a nie czekajcie do uzgodnionego wcześniej terminu...
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież