W części miejscowości nadal brak prądu

Część mieszkańców powiatu obornickiego do chwili obecnej odczuwa skutki wczorajszego wiatru.

Większość domostw miało dostęp do energii elektrycznej po awariach wynikających z przejścia silnego wiatru do godz. 20:30. Niestety część miejscowości jest pozbawionych prądu do chwili obecnej. Należą do nich: Górka, Lulin i Nieczajna. W związku z uszkodzeniem linii średniego napięcia bez pradu są także mieszkańcy sąsiedniego Żydowa. Wg Enea Operatora awaria ma zostać usunięta do godz. 14:30.

Problem z brakiem energii ma też Stobnica. Tutaj awaria powinna zostać usunięta do godz. 11:30.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2