Którzy radni najrzadziej bywają na komisjach?

Dzięki prowadzonym od bieżącej kadencji transmisjom z posiedzeń rad każdy jest w stanie ocenić, którzy z radnych na nich się pojawiają. A jak jest z obecnością podczas prac komisji?

Przy Radzie Miejskie w Rogoźnie pracują 4 komisje. Najliczniejsza jest Komisja Spraw Społecznych, Oświaty i Kultury. Ta liczy bowiem, aż 10 członków. Poniżej przedstawiamy skład komisji oraz informację o frekwencji.

Komisja Skarg Wniosków i Petycji

Przewodniczący: Sebastian Kupidura
Z-ca przewodniczącego:  Henryk Janus
Członkowie KSWiP: Roman Kinach, Adam Nadolny

Do końca sierpnia Sebastian Kupidura zwoływał 6 posiedzeń. Raz nieobecny był Roman Kinach, a dwukrotnie Adam Nadolny.

Komisja Gospodarki, Finansów i Rolnictwa

Przewodniczący:  Henryk Janus
Z-ca przewodniczącego: Paweł Wojciechowski
Członkowie: Krzysztof Nikodem, Bartosz Perlicjan, Ewa Wysocka

Podobnie, jak w przypadku rewizyjnej, członkowie tej komisji spotykali się także ośmiokrotnie. Jedyną absencję zanotował sam jej przewodniczący.

Komisja Spraw Społecznych, Oświaty i Kultury

Przewodniczący: Jarosław Łatka
Z-ca przewodniczącego: Hubert Kuszak
Członkowie: Zbigniew Chudzicki, Katarzyna Erenc-Szpek, Longina Kolanowska, Sebastian Kupidura, Maciej Kutka, Łukasz Zaranek, Roman Kinach, Adam Nadolny

Ta komisja, jak wspominaliśmy na wstępie, jest najliczniejsza. Tutaj też jest najwięcej nieobecności. Rekord należy do radnego z Parkowa. Adam Nadolny był tylko raz. Niewiele lepszym rekordem może pochwalić się radny Roman Kinach, który na osiem posiedzeń uczestniczył w pracach komisji dwukrotnie.

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:  Krzysztof Nikodem

Z-ca przewodniczącego: Ewa Wysocka
Członek KR: Zbigniew Chudzicki, Jarosław Łatka, Łukasz Zaranek

Członkowie tej komisji spotykali się ośmiokrotnie. Frekwencja zawsze była 100%.

Dane przedstawione w tym zestawieniu dotyczą okresu do 31 sierpnia br.

Komentarze  

#1 Krzysztof 2019-10-01 11:11
Nie było aktualnego zdjęcia? :-?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież