Pruśce mają nową drogę

W Pruścach zakończono budowę drogi gminnej. 

W piątek 27 września odbył się oficjalny odbiór drogi gminnej. Wartość inwestycji wyniosła 462.169,40 zł. Powstało dzięki temu 300 metrów drogi od DW241 do Pasieki. Wykonawcą zadania było Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe Szymon Włodarczyk.

W symbolicznym przecięciu wstęgi uczestniczyli m.in.: burmistrz Roman Szuberski, sołtys Henryk Karaś, radny Łukasz Zaranek, prezes OSP Zenon Olendrowicz.

prusce pasieka

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież