Będzie lepsze ciśnienie wody w kranach

Dobiega końca inwestycja związana z wykonaniem nowego wodociągu pod rzeką Wartą.

Dobiegają końca prace związane z wykonaniem nowego wodociągu pod rzeką Wartą łączącego północną i południową część Obornik, a zarazem gminy. We wrześniu planowane  jest wykonanie ostatniego etapu tej inwestycji czyli uruchomienie przepompowni wody w Uścikowie.

Przepompownia ta, będzie podnosiła ciśnienie dla następujących miejscowości: Uścikowo, Uścikowo Folwark, Sławienko, Przeciwnica, Niemieczkowo, Wymysłowo, Urbanie, Osowo Stare, Osowo Nowe, Popówko, Popowo, Sycyn, Wychowaniec, Chrustowo. Inwestycja ta miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa dostaw wody przez wykonanie drugiego przecisku wodociągu pod rzeką Wartą oraz podniesienia komfortu klientów, poprzez zwiększenie ciśnienia wody szczególnie podczas okresów wzmożonych poborów wody.

pwik oborniki sp zoo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież