I Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach

 Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków w Obornikach.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach

Kiedy? 21-22.09.2019 r.

O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00

Gdzie? Rynek, Oborniki

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Obornikach. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje dodatkowe będą czekały na terenie Rynku.

Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, amerykańska czy azjatycka? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Po gastronomicznej uczcie nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami.

Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Hiszpańskie churrosy czy może świeże owoce oblane pyszną belgijską czekoladą? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje…

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu foodtruckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas. W sobotę festiwalowi goście będą mogli udać się w podróż w krainę czekolady, przejażdżkę kolejką górską lub wycieczkę po safari - wszystko to w mobilnym kinie 7D.

Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Obornikach 21 i 22 września. W sobotę czekamy na Was od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.

Gmina Oborniki Baner 003

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież