Klasyfikacja zawodów sportowo-pożarniczych w Gościejewie (foto)

W sobotniej rywalizacji ochotników z gmin Rogoźno i Ryczywół zwycięstwa odnosiły OSP Gościejewo, OSP Ryczywół i OSP Rogoźno.

W dniu 14 września 2019 r. w Gościejewie odbyły się Miejsko - Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze jednostek OSP z gmin Rogoźno i Ryczywół. Swoją obecnością Zawody zaszczycili: Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, V-ce Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Anna Nowicka, Przewodniczący Rady Miejskiej Rogoźna Maciej Kutka, Przewodniczący Rady Gminy Ryczywół Łukasz Krzyśko, st. bryg. w stanie spoczynku Sławomir Zdrenka, Doradca Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej do spraw Nadawania Tytułów Naukowych prof. Marcin Hoffmann, Marek Prochowski, Radny Rady Miejskiej Rogoźna Henryk Janus, Radna Rady Gminy Ryczywół Monika Olech, Przedstawiciel Komendanta Powiatowego PSP w Obornikach st. asp. Waldemar Michałek.

Sponsorami zawodów i wartościowych nagród dla uczestników byli: Gmina Rogoźno, Nadleśnictwo Durowo, IKANO INDUSTRY, STIHL GreenCenter Tomasz Gajewski, FIRE MAX, Rosenbauer, MED-WAR Tomasz Warzybok, Marcin Hoffman, Marek Prochowski, Ruda Młyn, Medservis, Dariusz Pilarski, Paweł Wojtusik. Organizatorzy zawodów wszystkim serdecznie dziękują.

Klasyfikacja drużyn:

Kat. MDP
1. OSP Rogoźno
2. OSP Pruśce


Kat. Kobiety
1.KDP OSP Ryczywół


Seniorzy - Gmina Rogoźno
1.OSP Gościejewo
2.OSP Budziszewko
3. OSP Pruśce
4. OSP Rogoźno


Seniorzy - Gmina Ryczywół
1. OSP Ryczywół
2. OSP Ludomy
3. OSP Wiardunki


Komisja sędziowska była złożona ze strażaków OSP gminy Oborniki z sędzią głównym Markiem Szczurkiem na czele.
Zabezpieczenie medyczne zawodów pełniła firma Medservis (karetką plus 2 ratowników).
Obsługą techniczną zawodów zajęły się jednostki OSP Parkowo i OSP Słomowo.
Komendant Miesjo-Gminny druh Sebastian Rabsch skłąda serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież