Najlepsi seniorzy z OSP Ryczywół, najlepsza młodzież z OSP Rogoźno

Drużyny seniorskie OSP Ryczywół okaząły się najlepsze w zawodach sportowo-pożarniczych w Gościejewie.

Stadion w Gościejewie był arena zmagań ochotników z gmin: Rogoźno i Ryczywół. W rywalizacji seniorek tytuł najlepszych zdobyły ochotniczki z Ryczywołu. Taki sam sukces odnieśli ich koledzy wygrywając rywalizację wśród seniorów, gdzie startowało 7 drużyn. Wsród drużyn młodzieżowych zwyciężyło OSP Rogoźno.

Szczegółowe wyniki rywalizacji OSP w Gościejewie podamy w niedzielę. 

Jutro, tj. 15 września, w Objezierzu rywalizować będą ochotnicy z gminy Oborniki. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież