Zawody motorowodne ponownie w Rogoźnie w 2020 roku (foto)

Zawody motorowodne mają ponownie odbyć się w Rogoźnie w 2020 roku.

Motorowodne Mistrzostwa Polski mogą odbyć się w Rogoźnie już we wrześniu 2020 roku. Takie zapewnienie otrzymał w piątek Burmistrz Roman Szuberski od najwyższych władz Polskiego Związku Motorowodnego. Do ośrodka Za Jeziorem przyjechali na wizję lokalną: Prezes Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego Franciszek Haber, Wiceprezes Tomasz Wencel oraz Sekretarz Generalny Paweł Szabelewski.

Po zapoznaniu się z obiektem i wstępnych ustaleniach z burmistrzem, Gmina Rogoźno dostała zielone światło na organizację mistrzostw już za rok. Liczne zabiegi, w tym spotkanie podczas Motorowodnych Mistrzostw Europy w Żninie w czerwcu tego roku oraz piątkowa wizja lokalna zakończyły się sukcesem. Pozostaje jeszcze tylko aprobata radnych RM na zabezpieczenie środków w przyszłorocznym budżecie na organizację tej  imprezy sportowej.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież