Zmiany w rozkładzie gminnej komunikacji nie muszą być ostatnimi

Gmina Oborniki wprowadziła zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji. Mogą pojawić się kolejne.

Od 1 września PKP wprowadziły zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. To wymusiło dokonanie korekt w gminnej komunikacji pasażerskiej. To nie musi jednak oznaczać końca zmian. Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk podkreśla, że Gmina jest otwarta na propozycje i uwagi pasażerów. Urząd stara się na bieżąco śledzić potrzeby oborniczan i w miarę możliwości je wprowadzać w życie.

Zachęcamy zatem do zgłaszania swoich propozycji do rozkładu jazdy gminnej komunikacji pasażerskiej na adres andrzej.proniewicz(at)um.oborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież