Dzieje się w Centrum Rekreacji Oborniki (foto)

W Centrum Rekreacji Oborniki trwa przerwa techniczna. Dzieje się tam wiele ciekawego.

Pucowanie, szorowanie, nowe kolory - w dwóch słowach: nowi my - pisze o działaniach na pływalni Centrum Rekreacji Oborniki na swoim profilu. Co dokładnie czeka odwiedzających CRO po przerwie?

Nasze przygotowania do nowego sezonu zabiorą jednak trochę czasu, w nim…?
Zostanie wymieniona membrana denna na dużej niecce basenowej (basen sportowy 25 m), przy której ostanie prace prowadzane były ponad 15 lat temu. Konsekwencją czego będzie zwiększenie bezpieczeństwa, szczelności oraz odporności na czynniki mikrobiologiczne. Produkt wykonany został w najnowocześniejszej technologii myrtha evolution.
Dodatkowo zostało zlecone maszynowe doczyszczanie płytek na najstarszej części obiektu liczącej sobie ponad 21 lat. Prace odbywać się będą na powierzchni ponad 250 m kwadratowych plaży wraz z całościowym fugowaniem płytek. Modernizacji podlegać będzie również oświetlenie strefy dziecięcej brodzika oraz oświetlenie podwodne całego kompleksu basenowego w technologii LED.
Szacowany koszt prac modernizacyjnych w okresie przestoju może wynieść ponad 200 tyś. zł.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież