Zmiana rozkładu jazdy pociągów od 1 września

Od pierwszego września zmienia się rozkład jazdy pociągów.

To już tradycja. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego PKP wprowadza zmiany w rozkładach jazdy pociągów. Dotyczą one także linii kolejowej Poznań - Piła. Pasażerowie pociągów powinni zapoznać się przed niedzielą z nowym rozkładem jazdy. Znaczna część pociągów będzie odjeżdżała z niewielką zmianą. Z końcem wakacji liczba kursów jednak wzrośnie. Szczegóły można znaleźć m.in. na stronie rozklad-pkp.

Zmiany wchodzą w życie z dniem 1 września. Rozkład ten obowiązywał będzie do 19 października. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież