Oddział ginekologii z nowym ordynatorem

Oddział Ginekologiczno-Położniczy w SPOZ w Obornikach ponownie przyjmuje pacjentki.

Od 12 do 21 sierpnia obornicki szpital czasowo działał bez oddziału ginekologii. Czasowe zaprzestanie działalności był spowodowany brakiem kadry lekarskiej. Problem ten jest już przeszłością. Oddział ponownie działa w pełnym zakresie.

W tym tygodniu podpisana została też umowa z nowym ordynatorem. Szefem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego z Pododziałem Neonatologicznym został dr Grzegorz Gurynowicz. Swoje stanowisko obejmie z dniem 1 września.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież