Biblioteka w Ocieszynie oficjalnie otwarta (foto)

W Ocieszynie w sobotnie popołudnie odbyło się święto sołectwa połączone z otwarciem biblioteki.

Licznie zebrani mieszkańcy Ocieszyna byli 17 sierpnia świadkami 2 ważnych wydarzeń. Tego dnia oficjalnie otwarto filię obornickiej biblioteki. Przypominamy, że w ostatnich tygodniach całe jej zasoby przeniesione zostały ze starego budynku spółdzielni do świetlicy wiejskiej. W tym wydarzeniu uczestniczył sam Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Oborniki Mateusz Klepka i Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk.

Drugim ważnym wydarzeniem było wręczenia wyróżnienia "Zasłużonego dla Ocieszyna". W 2019 roku ten zaszczyt otrzymała Lokalna Grupa Działania "Kraina Trzech Rzek". To pierwszy w historii przypadek wręczenia medalu instytucji. Odebrała go z rąk sołtysa Błażeja Pacholskiego prezes Małgorzata Najdek.

W święcie Ocieszyna wziął udział także m.in. asystent senatora Jana Filipa Libickiego Wojciech Wośkowiak.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież