Dziś oficjalne otwarcie filii obornickiej biblioteki w Ocieszynie

W sobotnie popołudnie odbędzie się oficjalne otwarcie filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Oborniki w Ocieszynie.

Przez wiele lat mieszkańcy Ocieszyna organizowali swoje zebrania w piwnicy wieloletniego budynku spółdzielni. Kilka lat temu doszło nawet do zalania obiektu po intensywnych opadach deszczu. Cały czas wyczuwalna w sali była wilgoć, a zimą ciężko było ją dogrzać. To wszystko zmieniło się wiosną tego roku, gdy Gmina Oborniki zakończyła budowę świetlicy wiejskiej. Z komfortowymi warunkami nowego obiektu zdążyli już zapoznać się wszyscy mieszkańcy Ocieszyna. Dziś czas na drugą odsłonę. O godz. 16:00 zostanie oficjalnie otwarta biblioteka, która została przeniesiona ze starego budynku spółdzielni do świetlicy wiejskiej. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież