84 osoby oddały krew

W ubiegły piątek w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się kolejna akcja honorowego oddawania krwi, zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu oraz Starostwo Powiatowe w Obornikach.

Oborniczanie jak zwykle nie zawiedli. Pomimo wakacyjnego okresu zgłosiło się 101 osób, z czego 84 mogły po wstępnym przebadaniu oddać krew. Łącznie udało się zebrać 37,8 litrów krwi.

Najbliższa akcja krwiodawstwa w naszym powiecie odbędzie się 13 września w Rogozińskim Centrum Kultury. Zaś kolejna w Starostwie Powiatowym – 4 października.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież