Kończy się remont szatni przy ul. Obrzyckiej 88

Dwie wyremontowane szatnie będą niedługo do dyspozycji użytkowników hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Dotacja w wysokości 89 tys. złotych została przyznana w ramach programu Samorządu Województwa Wielkopolskiego „Szatnia na Medal”, którego założeniem jest poprawa warunków pomieszczeń szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych.

Inwestycja zakłada kompleksowy remont dwóch szatni hali sportowej przy ulicy Obrzyckiej, a wykonuje go firma Wielądek z Podanina. Prace wykończeniowe trwają, zatem wraz z nowym rokiem szkolnym dzieci będą mogły korzystać z nowym pomieszczeń. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież