Rozpoczął się remont na ul. Gościnnej

Po przebudowie Placu Karola Marcinkowskiego Gmina Rogoźno przebudowuje chodniki w centrum miasta.

Na ulicy Gościnnej trwa przebudowa chodników. Prace wykonuje firma PUW BIMEX1. Firma została wyłoniona w wyniku przetargu, do którego przystąpiło 6 oferentów. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma BIMEX1 na kwotę 206 732, 62 zł brutto. Utrudnienia dla pieszych i kierowców potrwają przez kilka tygodni, ponieważ oprócz wymiany płyt chodnikowych nastąpi wymiana oświetlenia.

Użytkownicy tej ulicy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież