Umowa na Żernicką podpisana!

Gmina Oborniki podpisała umowę ze spółką Colas na przebudowę ul. Żernickiej w Rożnowie.

Po wielu latach oczekiwań w Rożnowie rozpocznie się przebudowa ul. Żernickiej. Mieszkańcy długo czekali na taką chwilę. W Urzędzie Miejskim w Obornikach umowę parafował 8 sierpnia w imieniu obornickiego samorządu burmistrz Tomasz Szrama.

Wykonawca inwestycji, czyli spółka Colas, przystąpi do prac prawdopodobnie już po weekendzie. Na zrealizowanie zadania ma 120 dni.

Zapis przejazdu ulicą Żernicką w grudniu 2017 roku jest dostępna na naszym kanale youtube.com/eoborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież