Firma Colas przebuduje ul. Żernicką w Rożnowie

Mieszkańcy ul. Żernickiej w Rożnowie doczekają się przebudowy swojej drogi.

Wiele lat oczekiwań, a zo za tym idzie także licznych dziur w drodze, jak i błota, przejdzie do wspomnień. Firma Colas ma przebudować ulicę Żernicką w Rożnowie. Oprócz nawierzchni asfaltowej pojawić ma się także oświetlenie oraz szeroki chodnik. 

Inwestycja kosztować będzie Gminę Oborniki ponad 2,5 mln zł. Za tę kwotę powstanie blisko 1400 m drogi. Wykonawca ma na wykonanie inwestycji 120 dni.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież