Nowy operator obornickiej komunikacji - wywiad!

Arriva Bus Transport Polska podpisała dziś umowę na świadczenie usług komunikacyjnych przez najbliższy rok na terenie Gminy Oborniki z komunikacją do Rogoźna i Szamotuł.

Do podpisania umowy doszło zaraz po sesji nadzwyczajnej w dniu 24.07. Ze strony Gminy Oborniki podpis złożył burmistrz Tomasz Szrama, a firmę Arriva reprezentował pan Grzegorz Janoska.

Menadżer Arriva zapowiedział szybkie działania na rzecz przywrócenia w Obornikach komunikacji. Autobusy mają obsługiwać wszystkie trasy od 29 lipca.

Szybka decyzja firmy Arriva na realizację komunikacji w Obornikach to spore wyzwanie logistyczne, obornicką komunikację czeka trzymiesięczny okres przejściowy. Przedstawiciel firmy zapewnia, że po tym czasie w Obornikach będą jeździć pojazdy zgodne z do tej pory obowiązującymi standardami, do tej pory ściągnięte będą autobusy z innych miast. Będą to głównie autobusy wysokopodłogowe, dedykowane do ruchu podmiejskiego.

 

 

UWAGA, jeżeli nie widzicie Państwo filmu, oznacza to, że nie została potwierdzona zgoda na pliki cookis, niezbędne do prawidłowego wyświetlania całej zawartości portalu!

Zapraszamy do oglądania pozostałych filmów na naszym kanale yotube.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież