Komunikacja może ruszyć ponownie nawet w poniedziałek (film)

Gmina Oborniki rozpoczyna ostateczne rozmowy z nowym operatorem komunikacji.

Prawdziwy szok spadł na władze Gminy Oborniki, gdy w środę 17 lipca o 18:55 otrzymały informację o zawieszeniu świadczenia usług przez spółkę WARBUS. Tysiące pasażerów w jednej chwili straciły swój naturalny sposób poruszania się do pracy, urzędu, czy na zakupy.  Sprawa dotyczy także choćby Gminy Rogoźno, czy dojazdu do Szamotuł. 

Pomimo arcytrudnej sytuacji Piotr Woszczyk zapewnia o pełnym zaangażowaniu władz w ratowaniu komunikacji. Zastępca Burmistrza Obornik poinformował nas, że rozmowy toczą się z kilkoma firmami. Dziś jeszcze może nastąpić podpisania tymczasowej umowy z jedną z fim komunikacyjnych. Ma ona przejąć w krótkim czasie wszystkie obowiązki po warszawskim przewoźniku. Być może komunikacja będzie w pełni funkcjonowała od poniedziałku 22 lipca. Wszystko powinno wyjasnić się dziś do godzin wieczornych.

Zapraszamy do obejrzenie wywiadu z Piotrem Woszczykiem - Zastępcą Burmistrza Obornik. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież