Umowa na dotację remontu szatni podpisana

Gmina Oborniki oficjalnie podpisała umowę na dofinansowanie szatni w hali przy ul. Obrzyckiej 88.

We wtorek, 16 lipca w Urzędzie Miejskim w Obornikach Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski oraz Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk wraz ze Skarbnik Gminy Joanną Gzyl podpisali oficjalnie umowę na dofinansowanie remontu szatni przy hali sportowej w Obornikach- czytamy na stronie Urzędu Miejskiego.

Program "Szatnia na Medal" został stworzony przez posła Jakuba Rutnickiego znanego z zamiłowania do sportu. Niedawno oficjalnie orzekazano do użytku pomieszczenia sportowe w Rogoźnie. Teraz mają szanse skorzystać z tego programu także Oborniki. Wartość kompleksowego remontu dwóch szatni to koszt 179 tys. zł. Podpisana dziś umowa dotuje to zadania kwotą 89 tys. zł. 

Termin zakończenia zadania jest ustalony na 23 sierpnia. Dzieci będą mogły więc korzystać z nich wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież