Obradowali oborniccy sołtysi

Oborniccy sołtysi obradowali 27 czerwca w Sali Sesyjnej w Urzędzie Miejskim w Obornikach.

Kolejna Narada Sołtysów Gminy Oborniki, odbyła się 27 czerwca. Oprócz bieżących spraw, omawiano również kwestie związane ze zbliżającymi się wydarzeniami, czyli głównie z Dożynkami Gminnymi w Bogdanowie (7.09.2019 r.) oraz z lipcowym Summer Disco & dance Festiwal (20.07.2019 r.). Wspomniano o potrzebie ustawienia na wsiach kontenerów na odzież używaną. Przedstawiciele firmy Syngeos przybliżyli obecnym ofertę systemu i czujników antysmogowych, podkreślając przy tym ich rolę i niezwykłą skuteczność.

Na zdjęciu pierwsze spotkanie sołtysów nowej kadencji w Centrum Rekreacji Oborniki w dniu 17 kwietnia 2019 roku.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież