Rożnowo rozpoczęło oficjalnie wakacje (film)

W sobotę 6 lipca w Rożnowie odbył się festyn rodzinny.

Mnóstwo atrakcji towarzyszyło uczestnikom rodzinnego festynu w Rożnowie. Organizatorami spotkania z mieszkańcami było Sołectwo Rożnowo oraz Klub Sportowy Rożnovia Rożnowo. Wśród zaproszonych gości znaleźli się burmistrz Tomasz Szrama i starosta Zofia Kotecka. Część poświęconą podsumowania sezonu Rożnovii poprowadził wiceprezes Przemysław Szrama. Rolę gospodarza festynu pełniła sołtys Barbara Bacic-Gaertner. Spotkanie zakończyło się zabawą taneczną.

Relacja filmowa z sobotniego festynu jest dostępna na youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież