Gmina Oborniki przejmie drogi w Uścikowie

Rada Miejska w Obornikach podjęła 3 lipca uchwałę o przejęciu nieruchomości w Uścikowie.

Bardzo burzliwa dyskusja miała miejsce podczas dzisiejszej sesji w Obornikach. Radni zajmowali się tematem przejęcia gruntów w Uścikowie. Uchwała została przyjęta 9 głosami. Decyzję poparło m.in. 4 radnych, którzy startowali w ostatnich wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwość. Wstrzymały się 3 osoby, a przeciwko przejęciu zagłosowało 8 radnych. Po głosowaniu radny Paweł Dreger podziękował mieszkańcom za przybycie na sesję. 

Dzisiejsza decyzja Rady Miejskiej może spowodować lawinę wniosków o przejmowanie kolejnych nieruchomości. Do środowej decyzji Rady powrócimy jeszcze w tym tygodniu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież