Przejdź do głównej treści

Uroczyste odsłonięcie zegara (film)

| Łukasz | Lokalne

Burmistrz Tomasz Szrama dokonał uroczystego odsłonięcia zegara.

 

Przez wiele lat na ścianie obornickiej kamienicy wisiał zegar. Dla oborniczan to miejsce nadal pozostawało kultowym i spotykali się "pod zegarem". Od 16 czerwca będą spotykać się przy ul. Marszałka Jóżefa Piłsudskiego 1, gdzie ponownie jest już czasomierz. Uroczystego odsłonięcia dokonał burmistrz Tomasz Szrama życząc, "żeby odmierzał dobry czas dla oborniczan. youtube.com/eoborniki

 

Nadia Janka była gościem Burmistrza Rogoźna Łukasza Zaranka. Powodem były sukcesy rogozińskiej nastolatki.
Powiat Obornicki pozyskał pożyczkę z Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Pozwoli ona zbudować boisko przy Zespole Szkół i. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie.
Już w grudniu ulice regionu rozświetli świąteczny konwój aut i sań – Moto Mikołajki 2025! Święty Mikołaj wraz z elfami i Grinchem odwiedzi dzieci, które czekają na prezenty, uśmiech i sporą dawkę świątecznej magii.
Po zakończeniu prac przy wymianie pieca w Świetlicy Wiejskiej w Nowołoskońcu mieszkańcy znów spotkają się w odnowionym budynku. Już 8 listopada o godz. 18:00 odbędzie się tam Dzień Seniora – z poczęstunkiem, biesiadą i pokazem ratowniczym OSP.
Pojazd Polaris RZR TRAIL S 1000 został wybrany przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach ze względu na swoje właściwości terenowe, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania - pisze w piśmie w odpowiedzi na nasze pismo Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
W Jaraczu intensywnie myślą o zbliżających się małymi krokami świętach Bożego Narodzenia.
Przed budową nowego boiska przy ul. Objezierskiej w Obornikach zebrano ziemię i trawę. Dokąd ona trafiła?