Dwa pociągi osobowe zatrzymane na stacji w Rogoźnie! (aktual)

Dwa pociągi pełne pasażerów od kilku godzin stoją na stacji w Rogoźnie, zatrzymano je z powodu zerwania trakcji elektrycznej w okolicy Budzynia.

Sytuacja jest poważna, około 600 osób w upalny dzień znajduje się w rozgrzanych wagonach. Na miejsce przyjechało OSP Rogoźno 3 zastępy, OSP Gościejewo, OSP Parkowo i JRG Oborniki. Przyjechała również policja.

4 osoby został już odtransportowane do szpitala z uwagi na zasłabnięcie. Pomaga również GCZK Rogoźno. Zakupiono napoje chłodzące dla pasażerów.

Pociągi stoją od godziny 14:30. Sieć elektryczna zerwana została między Budzyniem a Rogoźnem. (foto OSP Rogoźno)

Pociągi odjechały z Rogoźna około godziny 19-stej.  Dwa składy przyłączono do jednej lokomotywy i pociąg odjechał do Piły. Dodatkowo jeszcze trzy osoby wymagały pomocy medycznej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież