Burmistrz Obornik z absolutorium (foto)

Rada Miejska jednogłośnie udzieliła absolutorium Burmistrzowi Obornik.

W Obornikach trwa posiedzenie Rady Miejskiej. Jednym z jej punktów było uchwalenie absolutorium dla Burmistrza Obornik. Oborniccy radni uczynili to jednogłośnie. Tomasz Szrama otrzymał 17 głosów, a więc od wszystkich obecnych na dzisiejszej sesji przedstawicieli Rady.

Burmistrz Tomasz Szrama otrzymał też wotum zaufania od 15 radnych, a dwóch się wstrzymało od głosu. Byli to: Wiesław Garbarz i Tomasz Kamiński.

 

 wotum zaufania

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież