W Obornikach ma powstać Terenowe Biuro Paszportowe

W Starostwie Powiatowym w Obornikach ma powstać Terenowe Biuro Paszportowe.

W ostatnich latach Polacy coraz częściej składają wnioski o paszport. Mozliwość podróżowania po świecie zachęca do starania się o ten dokument. Niestety mieszkańcy powiatu obornickiego muszą składać wniosek w Poznaniu lub np. w Szamotułach. To jednak ma się zmienić.

Jednym z priorytetów dla starosty Zofii Koteckiej było utworzenie właśnie Terenowego Biura Paszportowego. Po 20 czerwca ma otrzymac warunki, na jakich będzie można je uruchomić.

W tej sprawie pytanie do starosty złożyła w ostatnich dniach radna Katarzyna Woźniak. Co na temat Biura uważa?

Kiedyś biuro w Obornikach więc po co nasi mieszkańcy mają jeździć do Szamotuł czy Poznania? Na załatwienie paszportu są potrzebne dwa dniu urlopu, a co na miejscu to na miejscu.

Liczymy na szczęśliwy finał sprawy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2