Czy Gmina Oborniki powinna przejmować prywatne grunty?

Rada Miejska w Obornikach ma podjąć decyzję o przejęciu gruntów w Uścikowie.

Podczas piątkowej sesji w Obornikach radni mają zadecydować m.in. o nieodpłatnym przejęciu nieruchomości. Sprawa dotyczy dróg w Uścikowie. Radni zajmą się już nie pierwszy raz tym tematem. Czy tym razem zmienią decyzję?

Wiele jeszcze miejscowości oczekuje na utwardzenie dróg. Skierowaliśmy więc pytanie do obornickich radnych: Czy Gmina Oborniki powinna przejmować od prywatnych właścicieli grunty pod budowę dróg? Poprosiliśmy o odpowiedź do 20 czerwca. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież