Rogoźno zyska kolejną siłownię zewnętrzną

W Rogoźnie na placu targowym pojawi się wkrótce siłownia zewnętrzna.

Niejednokrotnie informowaliśmy o kolejnych inwestycjach mających na celu poprawić instrastrukturę sportowo-rekreacyjną w gminie Rogoźno. W najbliższym czasie samo miasto zyska siłownię zewętrzną.

Otwarte Stefy Aktywności, czyli w skrócie OSA, to mini siłownie, dla dzieci i dorosłych - wyjaśnia nam radny Jarosław Łatka. Gmina złożyła wniosek i otrzymała dofinansowanie. Jedno będzie zrobione za urzędem na działce po starym budynku niedoszłej telekomunikacji, druga teraz nowa na targowisku miejskim.

Radny jest zadowolony z decyzji burmistrza Roman Szuberskiego i otrzy,anego wsparcia finansowego:

Kilkukrotnie składałem wniosek do budżetu o plac zabaw lub lodowisko na targowisku i byłem mile zaskoczony, że uda się to zrobić z OSA.

Całość prac nadzoruje kierownik Paweł Andrzejczak, który mocno angażował się w realicję tego projektu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież