Będą modernizować szatnie przy ul. Obrzyckiej (film)

Szatnie przy ul. Obrzyckiej  w Obornikach zostaną wyremontowane.

Od wielu lat uczestnicy zmagań sportowo-rekreacyjnych przy ul. Obrzyckiej 88 marzą o prawdziwej szatni. Te obecne wręcz straszą i nie są dobrą wizytówką samorządu. To jednak się zmieni już w wakacje. Wtedy to bowiem wykonany zostanie remont przez firmę Wielądek z Podanina k. Chodzieży za 178.741,89 zł. Podpisanie umowy między przedsiębiorstwem, a Gminą Oborniki ma nastąpić 28 maja.

Gmina Oborniki pozyskała dofinansowanie na prace przy ul. Obrzyckiej 88 z programu "Szatnia na medal". Taką inwestycję poczyniono wcześniej w Rogoźnie na stadionie RKS Wełna Rogoźno. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież