Maciej Kutka o strefie ciszy na J. Rogozińskim (film)

Rada Miejska w Rogoźnie poparła jednogłośnie zniesienie strefy ciszy na Jeziorze Rogozińskim.

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni podjeli pozytywną decyzję na temat zniesienia strefy ciszy na Jeziorze Rogozińskim. Inicjatorem spotkań społecznych w tej sprawie był Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie Maciej Kutka. W wywiadze dla naszego portalu optymistycznie myśli o tej decyzji. Liczy jednak na to, że przyjęcie uchwały przez Radę Powiatu Obornickiego nie będzie nadinterpretowane. Na Jeziorze Rogozińskim bowiem ma zostać zniesiona cisza tylko na jego części. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież