Jubileusz PGKiM

25-lecie istnienia świętowało w weekend PGKiM SP. zo.o. w Obornikach.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Obornikach świętowało 25-lecie istnienia. Z tej okazji prezes Slawomir Haraj zaprosił swych pracowników (obecnych i dawnych) władze gminne i powiatowe oraz przedstawicieli instytucji i firm współpracujących ze spółką do Sołtysówki w Żernikach.

Okolicznościowymi statuetkami za wkład i rozwój spółki uhonorowani zostali burmistrz Tomasz Szrama, byli prezesi spółki oraz pracownicy z 25 letnim stażem.

Jak podkreśla prezes Haraj Przedsiębiorstwo ma bogatą historię i duże doświadczenie w swojej branży. Jako Spółka stawia sobie za zadanie dążenie do stworzenia jak najbardziej nowoczesnego zakładu o dobrych tradycjach, który stale będzie się rozwijał i inwestował w inne dziedziny działalności związane ze specyfiką firmy.

Spółka do dziś stale jest obecna na rynku obornickim, a głównym celem działania było i jest dążenie do zaspokojenia potrzeb mieszkańców poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie – dodaje.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież