Otwarcie ronda na Czarnkowskiej w ciągu miesiąca

W ciągu miesiąca może zostać otwarte rondo na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.

 

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi prace przy budowie obwodnicy Obornik po torach wronieckich. Zaawansowanie prac na dzień 20 kwietnia wynosiło 56%.

Andrzej Staszewski Zastępca Dyrektora WZDW w Poznaniu:

... informuję, że stan zaawansowania robót przy budowie obwodnicy Obornik w ciągu drogi wojewódzkiej nr 178 wynosi 56 procent (dane z 20 kwietnia). Obecnie kontynuowane są roboty przy budowie nowego mostu na Wełnie i wiaduktu w ciągu ul. Staszica, trwa ustawianie ekranów akustycznych oraz roboty wykończeniowe polegające na humusowaniu gruntu, plantowaniu skarp i rowów. W najbliższych dniach rozpocznie się natomiast układanie masy bitumicznej. Termin zakończenia inwestycji to grudzień 2019 roku.

Zapytany o otwarcie zjazdu z ronda na ul. J. Kubiaka tak przedstawił sytuację:

 

... otwarcie zjazdu z ronda w ul. J. Kubiaka będzie możliwe po zatwierdzeniu stosownego projektu tymczasowej organizacji ruchu, który jest w przygotowaniu. Może to nastąpić w ciągu miesiąca. Należy jednak liczyć się z utrudnieniami w przejeździe przez rondo podczas robót bitumicznych. Okresowo będzie obowiązywał tam ruch wahadłowy.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież