Burmistrz Tomasz Szrama wręczy sołtysom legitymacje

W środę 17 kwietnia Burmistrz Obornik Tomasz Szrama wręczy sołtysom legitymacje.

Od lutego do kwietnia br. gminie Oborniki wybierano sołtysów na nową kadencję. Przez kilka tygodni śledziliśmy wybory sołeckie. Podczas tego czasu poznaliśmy 12 nowych gospodarzy wsi. Część tych zmian podyktowana była rezygnacją dotychczasowych sołtysów. Łącznie odbyło się 45 zebrań wyborczych. Pełną listę nazwisk podawaliśmy 5 kwietnia w artykule Gmina Oborniki zakończyła wybory sołeckie.  

17 kwietnia Burmistrz Obornik wręczy sołtysom legitymacje. Uroczystość ta odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki. Zapraszamy już dziś na relację filmową z tego wydarzenia.

Fot. Narada sołtysów w roku 2011

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież