Paweł Dreger jedynym kandydatem na Sołtysa Uścikowa

Mieszkańcy Uścikowa wybrali Pawła Dregera sołtysem na kolejną kadencję.

Zebranie w świetlicy wiejskiej w Uścikowie odbyło się 3 kwietnia. Uczestniczyło w nim 99 osób, a nad przebiegiem wyborów czuwał Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk. W zebraniu uczestniczyli też radni powiatowi: Anna Biedna i Przemysław Szrama.

Kandydatem na Sołtysa Uścikowa był jedynie Paweł Dreger. Otrzymał poparcie wszystkich zebranych w świetlicy mieszkańców. Rada Sołecka ma 2 nowych członków: Tomasz Węgrzak i Marię Kędzierska. 

uscikowo 3

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież