Wybory w Ocieszynie bez niespodzianki

Błażej Pacholski został wybrany Sołtysem Ocieszyna po raz trzeci.

Zebranie wiejskiej w Ocieszynie odbyło się w nowej świetlicy. Po wielu latach spędzonych w piwnicy starego budynku mieszkańcy wsi położonej przy DK11 mogą poczuć się, jak w XXl wieku. Nie dziwi więc, że sala wypełniła się po brzegi. Zabrakło nawet miejsc siedzących. 

Jedynym kandydatem był Błażej Pacholski. Sołtysuje we wsi od 2011 roku. W 2014 roku wybrano go do Rady Miejskiej w Obornikach. Charyzmatyczny, wiecznie uśmiechnięty zjednuje szybko sobie ludzi. Do tego bywa niezwykle skuteczny w działaniach. 

Zanim Błażej został sołtysem nie mieliśmy nic - mówi młoda mieszkanka Ocieszyna. Teraz doczekaliśmy się pięknej świetlicy, mamy boisko, plac zabaw. Dodała także: Dla wielu z nas chodzenie po ciemnej drodze do DK11 było niebezpieczne. Od roku cieszymy się jednak oświetleniem. Nie ma Ocieszyna bez Błażeja.

Inny mieszkaniec wsi mówi: Nasza OSP ma świetne samochody. Brakuje nam remizy, bo to co mamy woła o pomstę do nieba. Wierzę, że Błażej i tę sprawę zakończy dla nas pomyślnie.

W najbliższych miesiącach powinien zostać też otwarty przejazd kolejowy w Ocieszynie. Przy takich efektach prac na rzecz wsi wynik wyborów mógł być tylko jeden. Błażej Pacholski będzie sołtysem w latach 2019-2024, Rada Sołecka składa się z: Agnieszki Zimnej, Łucjana Nowaka, Romana Walkowskiego i Wioletty Prażuch.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież