Mecze ligowe tylko przy ul. Objezierskiej!

Gmina Oborniki chce zmienić zasady zarządzania obiektami sportowymi.

Rozwijąjące się kluby sportowe potrzebują dobrej infrastruktury sportowej. Szczególnie dotyczy to zespołów piłkarskich. Stan boisk nie powala nikogo, a utrzymywanie ich nie jest tanie. W ostatnim czasie narodził się pomysł, który może wiele w tym zakresie zmienić.

Utrzymywanie tak wielu boisk w gminie nie służy poprawie jakości. Zmieńmy to - mówił nam stanowczo Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Ariel Mańczak. Zastanówmy się nad jednym głównym boiskiem, na którym wszystkie zespoły będą rozgrywać oficjalne mecze. Będzie zapewnione odpowiednie zaplecze dla zespołów, a i kibice będą miec lepsze warunki.

Radny pytany o jakiej lokalizacji myśli odpowiedział:

Stadion przy ul. Objezierskiej jest chyba jedynym słusznym rozwiązaniem. Wystarczy rozbudować infrastrukturę związaną z szatniami, aby mogło dziać się tam naprawdę wiele, jak na reprezentacyjny obiekt przystało.

Nie udało nam się skontaktować z burmistrzem Tomaszem Szramą. Wg nieoficjalnych informacji projekt jest już mocno zaawansowany. Stadion w Objezierzu ma być rezerwowym i odbywać się mają na nim tylko mecze towarzyskie. Boisko w Rożnowie natomiast ma być wyłącznie na użytek i potrzeby szkoły. Roznovia i Orkan będę mogły jednak trenować na swoich dotychczasowych obiektach.

Aktualizacja 22:04

Powyższa informacja jest żartem Prima Aprillis. Nie zmienia to jednak faktu, że stan infrastruktury sportowej w gminie Oborniki, jak w i powiecie obornicki, aż tak świetny. Coś trzeba z tym zrobić. Temat będzie poruszać w biężącym tygodniu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież