Otworzą przejazd kolejowy w Ocieszynie

W Ocieszynie po wielu latach ponownie otwarty zostanie przejazd kolejowy.

Dla mieszkańców Ocieszyna to spełnienie marzeń. Wjazd na DK11 od ul. Topolowej jest bardzo niebezpieczny. Dodatkowo też autobusy komunikacji publicznej nie mogły przejeżdżać przez miejscowość. 

Otwarcie przejazdu nie stanie się jednak od razu. Rada Miejska w Obornikach przyjęła dziś propozycję PKP, aby współfinansować inwestycje. Wg kosztorysu oznaczać to będzie blisko 0,5 mln zł. Sołtys Błażej Pacholski może cieszyć się z kolejnego swojego sukcesu.

 

Na zdjęciu przejazd kolejowy w Ocieszynie z roku 2013 - śnieg w Wielkanoc.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież