Szymon Witt zastąpił Zbigniewa Nowaka

Mieszkańcy Budziszewka od 25 marca 2019 roku mają nowego sołtysa.

 

Zbigniew Nowak, dotychczasowy sołtys, nie wziął udziału w poniedziałkowych wyborach. Jedynym kandydatem był Szymon Witt. Uzyskał 81 głosów poparcia i został gospodarzem wsi. W zebraniu uczestniczyli m.in. burmistrz Roman Szuberski, Przewodnicząca Rady Powiatu Obornickiego Renata Tomaszewska, Przewodniczący Rady Miejskiej Maciej Kutka oraz radna Ewa Wysocka.

Nowemu sołtysowi oraz Radzie Sołeckiej życzymy sukcesów i wytrwałości w pracy na rzecz Budziszewka.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież